dotf

Aşağı kaydır

selam selam selam,

en son sanırım bayramda olanları yazmışım. bayramdan sonra alışması gerçekten zor oldu halbuki bayramda da çalışmıştım. neyse.. bayramlar bitti, tatiller bitti şimdi böyle ara olmadan rutine dönme zamanı. Rutine dönemezsem konsantrasyon eksikliği oluyor bende ve bunu sevmiyorum.

rutine yavaş yavaş dönüyoruz, bu arada spora başladım, evet! genelde kardiyo yapıyorum, çünkü göbeğimi biraz eritmem gerek bunun için de nabzımın yükselmesi gerekli gerçi çok fark göremedim kendimde ama tabi biraz zaman vermek gerekiyor veya kendimi zorlamıyorum? geçmişte crossfit geçmişim var çünkü bu antremanlar ise biraz hafif kalıyor bana, neyse dediğim gibi zamana bırakalım biraz.

geçenlerde günübirlik yunanistana gittim, dedeağaç (alexandropoli) güzel yermiş ,sahili de güzel. bu arada poli şehir demekmiş yunancada çünkü “lan bu alexandropoli ne demek?” diye araştırdım ve 1-2 paragrafta öğrendim fakat her zaman olduğu gibi türkler akın etmiş, ediyor ve edecek buraya. her taraf türk. haftaiçi gittim bir de yani, ne işiniz var amk buralarda? işiniz yok mu? (ben izin alıp gittim.)

coğrafya kaderdir.

Tags:

Submit a comment