wtec

Aşağı kaydır

bugün sabah aslında canım çok sıkkındı çünkü şirketten bir müdür haftasonu çalışmaya itti sayılır, neyse sabır dedim ve söylediği şeyleri yaptım. sonra kendisine “onay” mailı gönderdim ve geri cevap vermedi pezevenk.

ardından da tam the last of us 2 oynuyordum, elektrikler gitti. önce biraz bekledim hemen gelir diye (çünkü genelde hemen geliyor) fakat gelmedi. ben de başladım kafamdaki işleri yapmaya, bulaşıkları yıkadım, evi süpürdüm, ufak tadilat işlerini yaptım, markete gittim ufak 2-3 bir şey aldım, her işimi bitirdim sonra elektrikler geldi.

mükemmel zamanlamaydı yahu, eskiden insanlar internet yokken acaba nasıl yaşıyorlarmış? ne kadar garip değil mi? verimlilik ile alakalı sanırım bu, yani internet veya elektrik gitti, direk el işlerine daldım ve hallettim.

neyse, sanırım planlamamı yaptım.

bayramda legoyu bitireceğim, artık kusana kadar mı olur bilemem ama o lego bitecek! salonun ortasındaki masa kalkacak ve mutfağa gidecek! resmen tetris gibi başka blokların üstüne başka bloklar geldi ve ben böyle yaşıyorum yeter huleyn!

bu arada anathema’nın a fine day to exit albümü de güzeldir.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment