wild wood

Aşağı kaydır

bu sefer başlık bulamadım eheh o yüzden yine dinlediğim şarkıyı yazdım.

çok fena üşütmüşüm, muhtemelen bir günde 100 defa falan hapşırmışımdır. neyse geçenlerde hastaneye gittim, nedense korku oluştu bende, yanlış yere iğne yapacaklar, sakat kalacağım gibilerinden.. iğne yaptılar işte geçen hala popom acıyor.

hayır koluma kocaman dövme yapılmış olmasa diyeceğim ki iğneden korkuyorum, o tetikliyor vs.

yok ondan da korkmuyorum fakat neden böyle oluyor bilmiyorum.

data mining dersinin sınavı vardı, sınıf full yabancı, ders ingilizce.. herşey güzel anlıyoruz, çözüyoruz.. dün sınavı vardı, kadın erkeğe transforme olmuş, şeyini kaldırmış, soktu çıkardı, soktu çıkardı.. böyle birşey yok. 2 boyutlu düzlemleri anlattı fakat sınavda 4 boyut? OMFG. neyse birşeyler yaptık, ne derler ona.. hmm.. doğaçlama 🙂

bölüm başkanı ile görüştüm, bu dönem bitiyor galiba ya, yani bitmeden elime diplomayı almadan sanırım inanmayacağım.

şu rus olayları iyi olmadı hiç, endeks habire düşüyor, neyse ki sağlam kağıttayım, düşer ama elbet çıkacak!

haberlerde mardin – derik ilçesinde yapılan operasyonlar falan dedi birden kafamda çaktı, benim fotoğraf çektiğim ilçe orası. ardından ise ülkenin bu durumuna üzüldüm, ekşide falan birileri gidecekmiş sanırım, soru sormuş, güvenli midir değil midir diye, cevap vermişler, güvenli değil.

ben de bi ara mardin ve şu yarışmalar için fotoğraf bakmalıyım, 23’ünde son teslim olan bir yarışma var onun için gittim fotoğraf çektim, birşey olur mu? inanılmaz güçlü bir fotoğraf değil ama konuyla %100 uyumlu.

krep tavası almalıyım galiba, böyle olmuyor 🙂

Submit a comment