welcome!

Aşağı kaydır

Merhabalar efendim,

Bunca zamandır dükkan kapalıydı, açıktı ama arkaplanda çalışmalar vardı. Neden şimdi açtım? Sanırım şöyle oldu açmadığım zaman sanki kendi kendime konuşuyormuş gibi oluyordum bir nevi deliliğe doğru yol alıyordum sanırım. Siz senelerdir kendi kendinize konuşursanız görürüm sizi 🙂

Twitter takip etmeyi falan bıraktım, nereye baksam midem bulanıyor. Güzel bir haber yok ki, gerçekten böyle A Haber seyircisi gibi olmak istiyorum, mükemmel bir şey lan. Pırıl pırıl kafalar.

İşim çok yoğun her zamanki gibi ama bu seferki yoğunluk farklı, böyle işleri ben yapmamaya başladım ama biraz daha böyle giderse sikecem yapacağınız işi diyip ben el atacağım öyle durumdayım. İnsan yönetmek veya ne bileyim insanları idare etmek gerçekten aşırı zor. Bazen yanlış mesleği seçtiğimi düşünüyorum, şöyle mis gibi yazılımcı olurdu benden, insanlardan da uzak olurdum. oooooh.

Haftaya İskoçya’da muhtemelen hayatımda ilk defa viski tadacağım, tam yerine bırakmışım. Ardbeg falan alacağım öyle önerdiler ben pek anlamam. Hayatımda da hiç içmedim, içemedim.. aşırı ağır geldi her zaman ama viski kültürüm olmasını çok istemişimdir. Vitrinde olacak viskiler keyfine göre içeceksin, canın sıkkınsa sert vuran ve rahatlatan bir şeyler, moral iyiyse de keyif veren viskiler.

Geçenlerde nasıl kaçırdım bunu anlamadım ama WASP’ın çok güzel bir şarkısını buldum. Bunların da plaklarını almalıyım, kaçırıyoruz zamanı.

There you go.

Tags:

Submit a comment