weekly pt. 5

Aşağı kaydır

Çok beğendiğim bir tane wallpaper vardı, bu arada sanırım en son wallpaper kullanalı 10-15 yıl oluyor, ergenlikte kullanmışımdır 🙂 neyse, buraya post pic atarken dedim indireyim fakat sonra da dedim ki “neden pc arkaplanı yapmıyorsun?” içimdeki diğer gökhan da dedi ki “yav roche izin vermez, pc kilitlidir” diğeri dedi ki “dene bi ya” neyse denedim ve oldu ahahaha.

Lanet olsun süper kurumsal hayat, arkaplanımı görsünler gururla göstereyim 🙂

Bu aralar aşırı yoğun geçiyor, kafam artık hiç bir şeyi almıyor, kanepede yatmaktan, inanılmaz rahatsız yatmaktan bıktım, Sürekli bana çay, kahve, yemek sorulup, çalışırken bölünmekten bıktım, çalışamıyorum çünkü inanılmaz gerginim bu bakımdan neyse kısa bir es vermiş olduk.

Termosumun kapağı kapanmıyordu, genelde bu modellerde var sanırım 2 defa değiştirdim çünkü.. bu kullandığımı da iade ettim fakat durur muyum? dünyanın en iyi termosunu aldım tabi ki zojirushi diye japonların ürettiği bir termos (4 saat önce koyduğum kahve hala içilemeyecek kadar sıcak) gayet güzel, memnunum, lanet olsun sana stanley.

Bayadır kendi hi-fi sistemimde (kulaklık + dac) müzik dinlemediğimi farkettim ve direk şarj ettim.. İnsanlar bu tarz kaliteden mahrum kalmamalı bence, ne sony wireless ne dali bana bu sesi veremiyor sanırım bunda kulaklık olmasının da etkisi var bilmiyorum.

Aşırı yoğunluklar devam ediyor, kendime zaman ayıramıyorum bu beni aşırı ama aşırı geriyor, öyle böyle gergin değilim fakat gerçekten sabrım da çok yüksek, korktuğum şey ise bir kere o limiti geçince freni boşalmış gibi kamyon olmaktan korkuyorum.

Umarım olmam.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment