weekly pt. 2

Aşağı kaydır

Bugün gerçekten çok mutluyum sanırım, nedenlerine gelirsek;

Sonunda roche’da hesaplarım açıldı ve dataları güncellemeye başladım, ben sanırım biraz boş durunca mutsuz oluyorum, sürekli çalışıp, bir şeyler üretmeliyim, bir şeyler yapmalı, bir şeyler öğrenmeliyim, böyle olmayınca aşırı bir mutsuzluk, aşırı bir “ben işe yaramıyorum” hissi, beni okyanusun diplerine gönderiyor, bugün böyle bir durum yok ama çok proaktifim.

Müziğimi açtım, kahvemi koydum, amazondan alınacakları aldım (bant, maket bıçağı falan ahah), bir yandan data güncellemesi yapıyorum. oh be.

Haftaya da Çeşme’deyim, ilk defa gideceğim, bana göre değil böyle yerler.. böyle dağ olsun, kamp yapayım, sandalyemi açayım kitap okuyayım, hamakta sallanayım. Şimdi orada nasıl kasıntı tipler vardır var ya, şeytan diyor ki hepsini boz ama bu sefer o karakterde birisi olmayacağım, oyun nasıl oynanıyorsa öyle davranacağım, güleceğim, süpersin, mükemmel iş falan diyeceğim.

Sabah da kalktım kendime gerçekten çok güzel bir omlet yaptım, nasıl becerdim bilmiyorum ama acıksam da omlet yapsam kendime diyorum o derece 🙂 Geçenlerde de Metro marketlerine gittim, sanırım ben böyle market gezmesini seviyorum, büyük olsun, 5M Migros gibi veya böyle Metro, Carrefour büyük marketleri gibi.. takayım kulaklığımı saçma sapan ne varsa alayım, ki bu Metro ziyaretimde de bunu başardım, saçma sapan şeyler aldım ve hepsi dolapta, onları tüketmeliyiz.

Şimdilik bu kadar olsun, öyle mutluyken yazayım dedim, 1 saat sonra ne olacağını bilmiyoruz değil mi 🙂

Tags: / Category: Genel

Submit a comment