weekly pt. 13

Aşağı kaydır

Merhabalar efendim,

Bugün sanırım film izlerken ilk defa ağzım açık kaldı, acaip saçma ama.. Lauren Ridloff.
Neden bilinmez ama aşırı & aşırı çekici geldi. Doğuştan sağır ve dilsiz fakat aşırı güzel ya. Benim sanırım güzellik anlayışım çok farklı. Eternals filminde gördüm bu arada, Marvel da evreni farklı şekilde büyütüyor yavaş yavaş, film de eh işte fena değil, yani çıtır çerezlik bir film. Ben de anneme daha fazla maruz kalmamak için açıyorum film izliyorum eheh.

Bu arada blog/site adını ne koyarsanız koyun, burayı ziyaret eden iki tane anormal ziyaretçim var. Birisi cupertino’dan bağlanıyor, diğeri de Rusya’dan.. gelin beni bulun yiğitlerim sizleri çok merak ettim ve neden buraya her gün girdiğinizi objektif bir biçimde merak ediyorum. (gokan@outlook.com)

Bu ay başında teslim etmem gereken bir datapod var, o yüzden bütün böyle hobi falan her şeyi kenara bıraktım. AT-AT’yi de muhtemelen kafa olarak rahat ve mutlu olduğum bir zaman başlamak istiyorum. Şu sıralar kafam aşırı dolu, o yüzden her şeyin sakinleştiği bir zaman başlayacağım.

Kedi ve köpek sahiplenmek istiyorum (evet aşırı yalnızım) böyle pıtı pıtı evde gezsinler, ben onlara kızayım, saçma saçma yerlerde uyusunlar, söylene söylene zaman geçirelim beraber 🙂 muhtemelen alman çoban köpeği sahiplenmeyi düşünüyorum, bir de kedi fakat ikisi de yavru olmalı ve beraber büyümeliler.

Şimdi aklıma geldi yahu AT-AT yaparken bunları ne yapacağım ben? Ha bir de orta sehpa için fiyat aldım marangozdan gayet uygun bir fiyat verdi aslında 2500 tl, bugünlerde bu fiyata yemek masasının sandalyeleri var yani öyle düşünün.

Eve nedense tam yerleşemedim, beyaz eşyaları aldım ama kurdurmadım, bilemiyorum ne olacak. En gerekli ihtiyaç %100 olarak klima çünkü güneş açınca ev acaip sıcak oluyor. Yazın ne yapacağım bilmiyorum.

Aman neyse her şey bir şekilde olur.

Bu arada meksika açmazı acaip güzel şekilde ilerliyor, acaip!

Tags: / Category: Genel

Submit a comment