weekly pt. 11

Aşağı kaydır

Merhabalar,

Sanırım sigara içmekten zevk almıyorum, bilemiyorum yani.. eskisi gibi olsa da içsem diyemiyorum. Bunun sebebi sanırım ev & iş değişikliği olabilir çünkü evde sadece mutfakta içiyorum, iş yerindeyken de teras var ama sigara içilmiyor, dolayısıyla şirketten çıkıp, içip, girmen gerekiyor.. inanılmaz.

Bunun dışında hayatımdan 2,5 saat çalan bir filmi konuşmak istiyorum, inanılmaz kötüydü ya önceki üçlemeyle alakası yok yani o derece.. evet Matrix Resurrections. Keşke yapmasalardı be, nasıl bir şey bu aman allahım? ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi derler ya öyle bir filmdi. Bu wachowski ler parayı bulunca cinsiyet falan değiştirdi garip garip işlere girdiler, yani bu kadar içi boşaltılan bir şey görmedim.

Acaba ne yapıyorlardır şimdi? ben söyleyeyim.. muhtemelen hollywood’da etraflarında <mükemmel film yhaaaa> diyenlerle partiliyorlardır. Neyse allahtan metacritic veya rotten tomatoes falan gibi puanlama siteleri var da insanlar da girip bakıp, öyle izleyebiliyorlar.

Neyse sinirlendim çok, bu hafta aşırı yoğun olacak ama haftasonu da çalışarak biraz olsun hafifletmeyi düşünüyorum çünkü ay başında bir analiz yayınlamam gerek fakat ne bileyim şimdi yılbaşı falan garip oldu yani.

Bugün elime bir kargo geldi ama şu anda paylAşmak isTemiyorum 😀

Tags: / Category: Genel

Submit a comment