weekly pt. 10

Aşağı kaydır

Dear all,

Şaka şaka, genelde şirkette böyle maile başlıyorum, dedim burada da değişiklik olsun. Yılbaşı geliyor eskiden olsa hiç heyecanım olmazdı fakat bu sene nedense heyecanlıyım, sanırım etrafımdaki herkes önem veriyor, ne bileyim şirkette yılbaşı partisi vardı mesela geçen, noel baba getirmişler falan, çekilişler, içkiler her şey vardı, çok güzel ortamdı, resmen mutlu oldum. Biraz daha adapte olduktan sonra çok daha güzel olacak, pandemiden önceki yılbaşı kutlamalarında revü kızları geliyormuş yani düşünün.. Bu hafta içi de squad yemeği var, sürpriz demişler mekanı söylememişler ama ben nasıl derler.. hmm.. çok garip bir mekan olacağını düşünüyorum.

Neyse şirketin yılbaşı partisinde direktörüm dedi ki, gel öğlen rakısı içelim, tamam dedim. ben zannettim ki işte atıyorum 50’lik içip gideceğiz.. öğlen oturduk akşam 9-10 gibi arabada bira içip, linet dinliyorduk. nasıl bir geçiş oldu anlamadım.. sanırım 70 + 30’luk falan içtik, bir de bol bol muhabbet ettik.

Aşırı yorgun hissediyorum kendimi ya, dinlenemiyorum hiç, şu anda kafamı vursam mesela 12 saat uyurum rahat, yapsam mı acaba? Neyse hafta sonu çalışmam gerekiyor, pazartesi toplantı var ve elimde 3-5 slaytlık bir sunum olsa süper olur.

Sakallarım çok uzadı biraz toplamam gerekebilir yoksa en kısa zamanda örgü falan olacak sanırım, gerçi onda da biraz daralıyorum ama bu sefer deneyeceğim bakalım. LED’leri nasıl kuracağımı bilmiyorum günlük olarak 1,05x baskı yapıyor bana bu iş, geçen de ikea’dan avize aldım lego gibi olanı fakat mükemmel bir şey yahu, bir an önce onu kurmak istiyorum ve çalışma odama geçmek istiyorum.

Küçük insanın küçük problemleri işte ne yapacaksınız.

Şu da şaheserdir, şaheser.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment