that was fun mate.

Aşağı kaydır

selam,

bunca olaylardan sonra sanırım ortalık biraz duruldu, ne olacak şehitlerimiz bilmiyorum, süreç nasıl gidecek bilmiyorum ama biraz yazmak lazım sanırım.

geçenlerde vize işlemleri sırasında çok goygoy yaptık, özellikle “bi’ gidiyormuşuz araba yokmuş ne gülerim var ya ahaha” falan sonucunda ne oldu? arabayı bulamadık ve anasının nikahı bir yere çekmişler, böylelikle ilk cezamı yedim ahahah gerçekten komik ama ders niteliğindeydi.

hollanda’ya arkadaşlarımı çağırdım, böylelikle 2 ispanyol, 1 alman arkadaşım geliyor, kalacağımız yeri görseniz inanılmaz hoş. red light district tabiki 🙂

alt tarafı irish pub, üst taraf odalar.. çok güzel.

belçika olaylarını da tamamladık, brugge de çok güzel fotoğraflar çekeceğim sanırım, fotoğraflarımı karıştırıyorum neler kaçırmışım ben ya?!

şirketime gitmeden önce inanılmaz güzel bir proje kazandırdım, bakalım altyapıyı sağlam attık sonuçta çocuğum gibi oldu proje. bir sürü toplantılar falan.. hoş şeyler çıkacağını varsayıyorum, önü inanılmaz açık.

artık yavaş yavaş işlerimi devredeceğim, allahtan ki birçok işimi turkuaz’a bağladım, turkuaz bizim sistemimiz.. eskiden ham datayı çeker işlerdim, şimdi ise hazır raporu çekebiliyorum ahahaha.

geçenlerde müdürüme dedim ki, şu raporu otomatik olarak turkuazdan alabileceğiz, 2 günde yaptırdım.

şoka girdi, nasıl yani vs vs.

bir de nedense gideceğimden midir nedendir, inanılmaz rahatım müdürüme karşı. çat çat söylüyorum.

ekonomik duruma bakıp çanta almam lazım.

dövmeyi sonra göstereceğim 🙂

bu postun şarkısı da bu olsun.

Submit a comment