supergirl

Aşağı kaydır

bu başlık olayından bir kurtulamadım ve biraz önce bir fikir geldi, o an hangi şarkıyı dinliyorsam onun adını başlığa yazacağım, yine de sayı olayından güzel, o ne öyle 1832618974 isimli post ?!

başlık da çok garip oldu, bu şarkı reamonn’un şarkısıdır, son günlerde sağda solda radyoda falan coverlanmış bir bayan sesi duyuyorum. güzel fena değil ama yine de en güzeli reamonn tamam mı?!

Bu şarkıyı da ne zaman dinlesem aklıma eskişehir ve ilke gelir 🙂 buradan güzel gülüşlü kıza selamlar. zamanında hmm.. yıl kaç? 2006-2007 sanırım o civarlar, ilke ile eskişehirdeyiz. bana durdu durdu dedi ki:

reamonn yarışma yapmış, en güzel gülen insan gibilerinden bir konu. ben de gönderdim dedi.
aaa süper dedim, ertesi ziyaretimde ise müjdeyi verdi! en güzel gülen insan olarak ilkeyi seçmişlerdi.
aslında çok onore edici bir ödül. geçenlerde konuşmuştuk ilkeyle.. ikea’da çalışıyordu, isveçte miydi öyle bir yerdeydi. Burada da kendisini andık.

Classic!

şu da çok klasik ama çok güzel 🙂

bu da ilerde arabam olursa yaptıracağım sticker ahah süper ama.

yeni star wars filmi için çok heyecanlanıyorum, sağda solda inanılmaz güzel fan artlar mevcut. böyle bakıyorum sonra da arkaplanda soundtrackler çalmaya başlıyor ahahah. neyse az kalıyor herhalde.

şu da dövme yaptırmayı düşünenler için güzel bir infographic.

bu ay tekrar bir kaş yapayım, aslında eski model T1 kiralama olayımız var ama bakalım, sudan fakiri bir arkadaşım var o gelince.

su savaşı var caddebostan sahilinde, orada birkaç güzel fotoğraf yakalarım umarım. akşama doğru olursa süper olur. çünkü güneş ışıkları sert vs. aslında ters ışıkla güzel olur.

yine de çok ümitlenmemek lazım, buradaki şu şey yürüyüşüne gitmiştim, thriller! fakat faciaydı.

charlize theron da hiç yaşlanmıyor gerçekten!

Submit a comment