son

Aşağı kaydır

Merhabalar efendim,

Bugün buradaki son gecem, biraz da buruk durumdayım. Sebebi ise önüme yemek gelmesi, çay, kahve gelmesi çok rahat bir şeymiş ahaha.

Şimdi eve gidince her şeyi ben yapmaya başlayacağım tekrardan, bu beni çok üzüyor.

Bir de istanbul çok sıcak diyorlar gerçi benim evim serindir herhalde bilmiyorum fakat önümde havuz olmadığını çok iyi biliyorum.

Birazcık da yanmışım, güzel oldu.

Biliyorum ki ağustos ayında canıma okuyacaklar, ağzımı kriko ile açıp sıçacaklar. Kimse o kadar gelir + aracı boşuna vermiyor.

Hayat böyle ama yapacak bir şey yok.

Bugün netflix üzerinden bir film izledim, türk yapımı, son yaz gibi bir filmdi sanırım adı.

Buram buram küçüklüğüm gözümün önüne geldi, aşk meşk işleri değil de o ortam, atari salonu, denize gitmeler falan ben de küçükken böyleydim. çok çok güzel film değil tabi ki ama çerezlik bir film. Player one diye bir film de vardı o da mesela güzel film değil ama yakın geçmişi güzel gösterdiği için hoşuma gitmişti.

düşünüyorum, düşünüyorum.. öyle bir yakınlaşma oldu mu diye ama sonra bakıyorum, küçükken biz yazlıkta futbol oynardık hep kumda, hatta bir keresinde başka mahalle ile oynadık, kavga çıkmıştı, yüzüme yumruk yemiştim.

akşamları da sitenin içinde oturur, sohbet muhabbet ederdik.

bir de tabi çok yaramazdık ya, oturduğumuz alan yeşillik, böyle özenilmiş bitkiler falan var bir çok, ses yapıyoruz diye bize bir ev sahibi kızardı, en sonunda sprey boyaları almıştık bütün siteyi boyamıştık gecenin dördünde.

kimse ispat edemedi tabi ahahaha.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment