rhiannon

Aşağı kaydır

Merhabalar efendim,

Bu aralar iş yeri karışık, olumlu anlamda karışık yani. Şöyle ki çok güzel bir yerden aradılar ve görüşüyorduk.. teklif aşamasına geldi sanırım ama ben sadece benchmark için görüşüyordum. Şimdilik sürprizi bozmayalım.

CRM’e bakan arkadaş da ayrılıyor, bugün özel olarak bana söyledi ve en üstteki kişiye <CRM’i gökhan biliyor> demiş. E zaten 2 pozisyona bakıyorum, business excellence & strategic insight planning. Şimdi kartlar nasıl dağıtılacak ve fırsatlar çıkar mı bilmiyorum.

Önümüzdeki 1 ay çok karışık, çok hem de.

Neyse, geçenlerde burayı takip eden çok sevdiğim birisi (Hazel) benim nighthawks yakarışlarımı duymuş ve ben sana yapayım (kendisi amatör – pro arasında resim ile uğraşıyor – hatalıysam söyle hazel :)) fakat ben sipariş ettim, muhtemelen yarın gelecek ve baskı nasıl olacak bakacağım. Benim için önemli böyle detaylar baskı kalitesi kötüyse direk çöp.

Yöneticimden bilgisayar istemiştim, onun siparişi vermiş meğersem <3 fakat teslimat süresi 6 ay. Nasıl bir şey anlamadım. Türkiye fiyatı da %40 civarında daha fazlaymış (HP Zbook Fury)

Tam olarak fiyatlarını bilmiyorum ama sanırım 2000 – 3000$ arasında değişiyor fiyatı.

Yani beni bu kadar severlerken gider miyim bilmiyorum, sonuçta işin ucunda para var ama çok mutluyum burada. Gerçi mutlu olmamın sebebi işimi iyi yapıp, saygı görmem. Aksi düşünülemez zaten özel sektörde.

Neyse yahu, biraz müziğe geçelim.. Şu hayatta sanırım sadece ve sadece ”Stevie Nicks” gelse, gel evlenelim dese (tabi ki 25-30 yaş gibi bir şey olmalı) direkt ama direkt olarak her şeyi bırakır evlenirim.

American Horror Story dizisinin sanırım 2. sezonunda da cadı olarak karşımıza çıkıyor ve sarı saçlı hatun gibi bayılabilirim yani.

Ve karşınızda stevie

Tags: / Category: Genel

Submit a comment