Ojj, Abszint!

Aşağı kaydır

Host firmama buradan en içten dileklerimi gönderiyorum. Neden? Çünkü bütün geçmişimi sormadan silmiş! Bir de böyle “ulaşılamaz firma” taklidi yapmazlar mı, öldürüyorlar beni.

Ac/Dc’nin River Plate konseri inanılmaz yav, Arjantin hükümeti zaten böyle büyük bir konser yapılmasını yasaklamış çünkü o kadar insan var ve o kadar gaz durumdalar ki, zıplamaktan çevredeki apartmanlarda çatlaklar oluşmuş. Türkiye’de olsa neler olurdu kim bilir? Ben söyleyeyim çökerdi muhtemelen birkaç apartman.

Neden böyle söyledim çünkü (her ne kadar sevmesem de) KPSS 2012’de jeofizik mühendislerine verilen kadro sayısı 12’ymiş öyle birşeymiş yani.. gerçi benden geçti kpss’de, yine de ilginç bir istatistik. Yarın öbürgün deprem olur, ağır hasarlar olur.. her zamanki gibi televizyonlara birkaç jeofizik mühendisi çıkar, konuşur.. aradan birkaç yıl geçer teyp gibi döner durur. Burası Türkiye alışmak gerekli :]

Beirut gelecekti bu aralar, hmm.

O değilde Roger Waters ile Gilmour şöyle London O2’deki gibi bir konser verse yani öyle bir organizasyon. Biletler çıkmadan önce kamp yaparım bilet gişesinin orada.

Neyse bayramın 2. günü, no desert!

Bu arada başlığın hikayesi, dünyanın en güzel absinthe telaffuzu. (youtube’dan bakın)

Submit a comment