midg

Aşağı kaydır

Bugün annemi 1,5 ay sonra kendi evine yolculadım ve kocaman/yeni evde yalnız başıma kaldım. İlk defa bu evde yalnız kalıyorum, misafirlikte gibiyim. Çok garip geliyor, bir de boş geliyor ev neyse, elbet dolacak.

Kendime kahve yaptım, sigarayı artık sadece mutfakta içiyorum, gerçekten ev kokmasın istiyorum, havalandırırım ama alışkanlık sağlamak istiyorum, umarım bu kuralı yıkmam.

Baya film indirdim, bu arada plex diye inanılmaz güzel bir uygulama buldum (yıllardır varmış ama benim salaklığım) şöyle ki sanırım cpu kullanarak stream ediyor fakat 4K falan da stream ediyor ve kalite düşmüyor çok garip. Yaşlanıyoruz galiba çok güzel şeylere <garip> diyoruz.

Google Suite’e inanılmaz küfür ediyordum fakat adamlar gerçekten çok akılcı çözümler getirmişler iş dünyasına (sheets hariç) artık seviyorum, outlook bi garip geliyor.

Bugün de sinirlenme kotamı doldurdum fakat öyle böyle sinirlenmedim, insanlar beni salak zannediyor sanırım veya ne bileyim çoğu şeye takılmadığım için bunun üstüne gidiyorlar fakat takıldığımı görünce de kuyruklarını kıstırıyorlar ki hala sinirim geçmiş değil. İlla küfür mü etmek gerekiyor anlamıyorum yani siktir git amına koduğumun mu demek lazım?

Zıvanadan çıkarmayın beni lütfen, çok değişik bir halimi görürsünüz.

Sevgiler,

Tags: / Category: Genel

Submit a comment