light of the seven

Aşağı kaydır

En son ne zaman yazdım hatırlamıyorum fakat yine de aklıma gelenleri not etmek isterim sevgili günlük.

iş tanımım gerçekten aşırı yoğun, yani nasıl olacak bilmiyorum.
örnek vermem gerekirse yılsonu toplantımız vardı antalyada, bana da diğer arkadaşlar söyledi “aşırı yoğun olacağız vs vs vs” inanmamazlık etmedim fakat yok yahu bu kadar olamaz dedim.

fakat oldu.

şöyle ki pazartesi 10.30 gibi gittim, kahvaltı vs vs 12.00 gibi başladık çalışmaya ve bize ayrılan son derece lüks, her zaman kapıda bir görevlinin beklediği sanki VIP gibi davranılan bir odadaydık.

ilk gün 12.00 – 02.00’a kadar
ikinci gün 10.00 – 01:30′ kadar
üçüncü gün 10.00 – 02.45’e kadar
dördüncü gün 10.00 – 05.00’a kadar çalıştık.

ben sayamadım ama sanırım 60 saate yakın çalıştık ve sunumu bitirdik.
şimdi diyeceksin ki “eeeaaaa amk hiç mi ara vermediniz?” diğerleri pek ara vermedi yemek dışında fakat ben de sigara + yemek dışında ara vermedim.

beni üzen çalışma vs olmadı hiçbir zaman, beni üzen insan yerine koyulmadığımız oldu. oraya gelen 600’e yakın personel bizi gördüğünde ve tanıdığında gerçekten acınası gözlerle baktı bizlere.

hatta birisi arkadaşıma demiş ki; “ya sizin bir yere borcunuz falan mı var?” “neden birşey söylemiyorsunuz?” ben de yeni duydum bunu fakat çok ağrıma gitti.

neyse bu konuları yarın müdür ile konuşacağım, kendisi ile toplantı ayarladım.

onun dışında sanırım biraz kilo aldım ve bunu dengelemem gerek, nasıl dengeleyeceğimi tam olarak bilmiyorum ama bugün eski bir fotoğrafımı gördüm, resmen jön gibiyim, şimdi ise yanaktan oluşuyorum.

kafamda sanırım yapacağım hiçbirşey yok, pikapım bozuldu galiba arada bir beynimi o kurcalıyor ama nasıl çözüm getireceğim bunu bilmiyorum tam olarak, aslında technics sl-1500 diye bir nirvana var ama.. olmaz sanırım yani alamam, almamalıyım, almayacağım :/

kafamı dağıtacak birşeylere ihtiyacım var, puzzle, lego, oyun, başka birşey.. ama kafamı dağıtmalıyım, bir şekilde kafamı dağıtmalıyım.

şu anda zincirlenmiş bir hayvan gibiyim, o zincirler koparsa resmen rage moduna gireceğimi düşünüyorum.. umarım o raddeye gelmem çünkü birçok planımı, istediğimi geriye atmış bulunuyorum.

uçak inerken kulağıma basınçlı birşeyler oldu ve hala geçmedi, kafama takıyorum onu da, bir de burnum için en yakın zamanda KBB’ye gitmem gerekiyor.

bir de acaip rakı içesim var, yani o kadar içesim var ki.. o kadar kontrolü kaybetmeye ihtiyacım var ki anlatamam, kusmak istemiyorum ama zira en son 70’lik jageri shot yapınca kendimi banyoda bornozla uyurken bulmuştum.

neyse bu hafta da yoğun bir hafta bizi bekliyor.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment