imdaaaaat

Aşağı kaydır

merhabalar efendim,

bu postu yazmıştım ama sonra nedense sildim, halbuki çok da güzel yazmıştım, demek ki o zaman hoşuma gitmemiş.

neyse güncellemelere ve güzelliklere başlıyorum.

nadir hastalıklar (sma) + hematoloji’yi de bana bağladılar fakat yöneticimin içine pek sinmedi geçenlerde bana dedi ki sen zaten en üst seviye yoğunluktasın, emin misin? ben de içimden ”sen yoğunluk görmemişsin gizeeeeeeem, ben haftalarca sabah 8 gece 2 çalıştığımı biliyorum, bu ne ki?” dedim ama dışımdan da tabi ki ”evet çok yoğunum ama deneyeceğim bakalım” dedim. Sanırım bu ara terfi gelecek bana emin değilim ama yöneticilerden birisi dedi ki ”arkaplanda seninle ilgili şeyler dönüyor, patronsun.” fakat tabi ki her söylenene ne yapıyoruz? inanmıyoruz. Yeni bilgisayarım da gelmek üzere sanırım veya 1 ayı falan var, bilmiyorum.

Geçenlerde global bir firmanın head i bana yazdı, ilan uzmandı ama güzelce konuştuk dedim ki,
”bak güzel kardeşim, benim tecrübem şu.. senin aradığın bu, sanki biraz düşük?” dedi ki evet haklısın ama yine de tanışalım vs vs. biraz önce de tanıştık, konuştuk, muhabbet ettik. (ingilizcemin biraz paslandığını hissediyordum ama öyle değilmiş sanki) güzel iltifatlar etti ya, mesela dedi ki pozisyon düşük ama sanırım aradığımı bulamayacağım ve HR’a level yükseltmesini söyleyeceğim, ardından da sana geleceğim, top 1 pozisyondasın, kesinlikle beni bekle dedi. bunlar güzel şeyler ya.

onun dışında habire projelere davet ediyorlar, katılıyoruz ama kaça bölüneceğim bilmiyorum. Öyle ki bak pazartesi oluyor ve diyorum ki ”bu hafta nasıl geçecek?” sonra bi bakıyorum hafta bitmiş amına koyayım. Aşırı hızlı geçiyor yani, inanılmaz.

Neyse, iş konusunda sanırım bu kadar başka bir şey var mıydı bilemiyorum, burada kapatalım. sonunda duvarı kapattık ve aşırı aşırı aşırı rahatladım. müzik sistemimi kurdum, ilk açtığım şarkıcı anouar brahem’di ve yine gözlerim doldu kalite karşısında.. mükemmeldi. burada paylaşmış mıydım bilmiyorum ama hızlıca paylaşayım.

artık yavaştan plaklara bakmam gerekiyor gerçekten.. çok üzülüyorum ama onu da halledeceğim gerçekten. bu benim için büyük bir achievement. yakın zamanlarda kendime kızdım ve playstation 5 aldım, ilk çıktığında önüme 6000 tl den geldi amazondan ama ”ya xbox ile devam ediyorum ne gerek var” dedim ve almadım, şimdi şemsiye girdi ahahaha neyse güzel cihaz, güzel.

yukarıdaki widget a bakıyordum ve ne güzel fotoğraf be, böyle alıp da asmalık.. benim bir fotoğraf hocam vardı, diyordu ki ”eğer duvarına asacak kadar beğendiysen, güzeldir.” ne kadar klişe bir cümle ama güzel cümle aehahe

sonraaaa şu sıralar nespresso kahve makinesi almayı düşünüyorum (%70-80’i bedavaya gelecek) çünkü bende biriken applauseları trendyol çekine çevirdim ve 7000-7500 tl falan oldu convert edince, çok güzel bir şey 🙂 fakat talebime rağmen (gerçi teslim süresi 1 hafta) kodlar hala elime ulaşmadı, gelir herhalde pazartesi falan.

sanırım bu kadar şimdilik ya oyuna dönüyorum 🙂

Tags: / Category: Genel

Submit a comment