hr

Aşağı kaydır

Merhabalar efendim,

Sanırım sonunda günlüğü açmak istiyorum. Geçmişte yazdığım ve insanlara kızdığım vs vs entrylerin birazını kendime sakladım, biraz biraz yazabilirim sanırım, yine de trafiğe bakmak gerekiyor.

Biraz önce güzel bir kahve koydum, hafif ışığımı da açtım, çok güzel oldu.

Aslında böyle ortam olunca direk kitap okumak istiyorum fakat bununla ilgili bir adım atmam gerekiyor galiba. Şöyle ki çok merak ettiğim kitaplar var fakat kütüphane kurma fikri bana (istanbul şartlarında) uzak geliyor. O yüzden kindle paperwhite düşünüyorum belki biraz da zamanla büyüyecek olan ufak bir raftan oluşan böyle unique kitapları koyacağım bir kütüphane güzel olur.

Evet evet bu fikri satın aldım.

Hayatımı biraz kontrol altına almam gerekiyor galiba bütün kontrol mekanizmalarımı gevşettim. Bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilmiyorum ama alter gökhanlar ile savaş halindeyim. Muhtemelen kötü bir şey olduğunu düşünecekler.

Geçenlerde çok istediğim bir kulaklığı aldım, gayet de memnunum, kablosuzluk gerçekten büyük bir artıymış. Bir de amazondan sipariş ettiğim eski kulaklığımın süngerleri gelse daha çok memnun olacağım çünkü geçenlerde dinledim gerçekten farklı bir boyut.

Bununla beraber yürüyüşlere devam etmem gerekiyor, sağlık için de tabiki ama genel olarak kafamı dağıtmak için, düşünmek için.. eskiden bir de basketbol oynuyordum ama sanırım şu sıralar biraz soğuk hava gerçi bu bir bahane değil, en yakın zamanda tekrar oynamaya devam etmeliyim.

Bunun dışında iş/güç şimdilik iyi, çok yoğun değilim genelde delegasyon ile uğraşıyorum ve bundan aşırı sıkıldım, üretken bir şeyler yapmam gerekiyor, python da veya pbi da katma değeri yüksek şeyler yapmam gerek fakat şirketimi de sevmiyorum, onların yararına bir şey yapmak istemiyorum. Bir de ben maalesef güzel bir şey yapınca ve güzel sözler duyunca direk olarak yelkenleri suya indiriyorum.

Onun dışında kendi kabuğuma çekilmem gerekiyor sanırım biraz, bu sürede de fransızcaya biraz biraz devam etmek istiyorum. (çünkü çok güzel ve pozitif bir fransız filmi izledim.)

adieu.

hah unutmadan da güzel bir şarkı paylaşayım, anlamı büyüktür.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment