holiday.

Aşağı kaydır

Merhabalar efendim,

Geçen hafta ekstrem bir durum olmasından dolayı yazlığa geldik. Uzun zamandır tatil yapmamıştım, tahminen 10 yılı rahat vardır, genelde buraya gelirdim, 1-2 gün kalırdım havuza girmezdim (bazen geceleri girerdim) dönerdim ardından fakat bu sefer annemi yalnız bırakmama refleksi ile kalmış bulundum, iyi ki remote çalışma var da işlerimi halledebildim.

Gerçi 20 gb olan internet paketim ha bitti ha bitecek, neyse bu da başka bir konu ama sitedekiler benim için seferber oldular, access point alıp gelenler oldu, modemini yatak odalarına taşıyanlar oldu falan ama bir şekilde işlerimi hallettim, sıkıntı yok.

Biraz da yandım sanırım, gerçi inanılmaz bir şekilde güneşten korunuyorum. Bunun aslında yatan bir sebep var, küçüklükten beri babam güneş kremi kullanmadığı için biz de kullanmadık ve ıstakoz gibi yanardık ve acırdı, babam da hep buna doğal en güzelidir gibilerinden saçma bir şey derdi.

Bi ara güneş kremi kullanmayı deneyeceğim ama muhtemelen bu iş seneye falan olur, şöyle zenci gibi olmayı çok istiyorum çünkü o halimi unutalı çok oldu.

Burada bir arkadaş edindim, yan komşunun kızı, adı derin, yaşı 8.

İnanılmaz zeki ve maraton koşucusu bir kız, yani bir şeyi başarmadan bırakmıyor öyle diyeyim, ilk günler çok zorlamadım onu fakat artık zorluyorum biraz, her akşam havuza iniyoruz ve 20-30 tur atıyoruz duraklamadan, onun bu hırsı inanılmaz hoşuma gidiyor, gözlük falan takıyor, geçenlerde gözlüğüne baktım şu decathlonda satılan dandik gözlüklerden, hemen ona arena’dan gözlük sipariş ettim, hediye edeceğim (bugün geldi) biraz da yürüyüş bozukluğu var yani ayaklarını içe doğru basıyor, sanırım doğuştan bir sıkıntısı var ama sporla atacağına inanıyorum.

bir de bone aldım ona, ben yokken bol bol yüz ihmal etme diyeceğim. ondan çok umudum var.

eminim ki aldığım hediyelere de aşırı sevinecektir.

geçen gün de ailecek görüştüğümüz ama benim 20 yıldır görüşmediğim çok yakın arkadaşımla görüştüm, hiç bir şey değişmemiş hala ve hala dangozun teki 😀

uzun zamandır müzik dinlemiyorum ve aşırı rahatsızım bu konuda, acele geldiğimiz için kulaklık vs hak getire, bir de tabi internet paketlerimin sonu olunca, kalitesiz müzik dinleyemiyorum erzurum lordu olarak.

gerçi apple music’e geçtim fakat onda da garip bir durum söz konusu, bütün aradıklarım var ama evdeki sistemle sanırım bir uyumsuzluk var bant genişliğinden kaynaklı olabilir, tam eğilemedim o konuya.

neyse arkada teoman çalıyor youtube random açtı, pandemi döneminde tek başına kayıt yapmış ama pezenvengin evi falan müthiş, bir de karakter olarak da ibneyi çok beğeniyorum.

ben böyle sevdiklerime küfür ederim, sevme belirtisidir o.

yarın o güzel gözlükle ben de yüzeceğim ehehe 😀

Tags: / Category: Genel

Submit a comment