güzel haberler.

Aşağı kaydır

Merhabalar,

Bugün biraz boş vaktim vardı ve kafamı haftalardır kurcalayan “bu pikap neden bozuk yahu?” “neden düzgün ses vermiyor?” “yeni pikap 8000 tl, nasıl alırım allahım?” gibi soruların cevaplarını buldum.

Pikabıma baktım ve internette biraz araştırmayla problemi teşhis ettim ve çözdüm, mükemmel oldu. Hatta hemen division bell albümünü taktım ve gözlerim dola dola dinledim 😀 kesinlikle çok farklı.

Tidal gibi hi-fi servislerde üyeliğim var ama bunun tadı başka, derinliği başka.

Şimdi sıra geldi hafiften tekrar plak almalara başlamalara, güzel olacak güzel.

Uzun zamandır istediğim bir kurs vardı İTÜ tarafından verilen ve onun için de bugün adım attım, fiyatı biraz pahalı fakat bilmiyorum. Yarın müdürüm ile görüşeceğim ve belki şirket bir kısmını karşılar veya belki de hepimizi gönderir bilmiyorum fakat beni en çok mest eden sanırım kafamda kurguladığım ama adım atamadığım şeyler hakkında somut adımlar atınca beynim resmen rahatlıyor, oh çekiyor.

Yarın zor bir gün beni bekliyor, zor demeyelim fakat çetrefilli bir gün çünkü birkaç gün tatil yaptık ya, bunun geri dönüşü olacak mutlaka.

Neyse, son bir adımım kaldı o da ses sistemimi televizyonun yanına almak fakat bunun için de televizyon ve diğer elektronik aletleri temizlemeli, kabloları plastik şerit ile düzenlemeli ve telefon kablosunu tamir etmeliyim.

Bu da mesela kafada inanılmaz yer kaplıyor.

Öyle işte.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment