dunno

Aşağı kaydır

burayı çok ihmal ettim, yazmıyorum epeydir, arada gizli yazılar var tabi fakat şunu düşünüyorum, günlük açıkken daha fazla yazmak istiyorum, kapalıyken yazmıyorum. o yüzden açık kalması daha iyi fakat neden böyle düşündüğümü bulamıyorum. sonuç olarak çok çok çok az insan biliyor ve günlük girişlere bakarsak ya sıfır, ya da bir falan o yüzden dışarıya bir şey ispat etme gibi bir durum yok.

neyse bunun cevabını bulunca sanırım kesin olarak ya tamamen kapanacak, ya da hep açık kalacak.

mental olarak hiç iyi durumda değilim sanırım, iş stresi iyice artmıştı, yıllık primleri hesapladım bu 1 hafta boyunca yaklaşık 15 milyon tl dağıttım sahaya fakat bazı kötü niyetli insanlar var.. “bunda hata var, bu kadar olmalı” diye mail atıyorlar ve ben kendilerine bağlanınca tek tek hesaplamayı ve prosedürü gösterince “aaa böyle miymiş? evet hata yokmuş.” tarzında bir geri vitese şahit oluyoruz, ben de dışarıya patlayamıyorum neden bilmiyorum muhtemelen müdürüm gitti diye olabilir, şu anda müdür yok eğer müdürüm olsaydı muhtemelen çok daha sert davranırdım. sonuç olarak büyük bir yük. düşünsenize saha personeli bütün yıl çalışıyor ve bir prim bekliyor.. örnek veriyorum 50 bin tl ve kredi ödemesi var, ben yanlış hesaplıyorum ve bom! tamamen bom.

iş olarak bana dönüşü büyük bir eksi olur ama psikolojik olarak ben bu yükün altında kalırım, iş umrumda değil fakat benim yapacağım bir hata yüzünden böyle şeylerin olması kabul edilemez neyse sonuç olarak bir hata yok. büyük bir iş geride kaldı. şimdi ise bir firmadan teklif bekliyorum ve bir an önce buradan kurtulmak istiyorum. lütfen ve lütfen.

belki burada çok yazıyorum ama gerçekten anneannemi inanılmaz özledim, geceleri onun hırkasıyla uyuyorum. rüyalarıma girmiyor ama keşke girse de biraz da olsa özlem gidersem. keşke.

saçlarımı kendim kesmeyi düşünüyorum çünkü bir şeyler üretmek istiyorum, bir şeyler başarmak istiyorum. kendimi çoğu zaman yetersiz görüyorum ve bu bende inanılmaz baskı oluşturuyor, hep daha iyi hep daha mükemmel olsun istiyorum fakat bunun geri dönüşü bünyemde çok ağır oluyor sanırım. bu yüzden biraz salmam gerekiyor çoğu şeyi.

geçenlerde izlanda iş ilanlarına bakıyordum ve garsonluğa başvurdum, başvurumu görüntülemişler ahaha fakat iletişime geçen yok. keşke olsa.

açalım arkaya bir remedy lane.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment