curıous

Aşağı kaydır

bayadır yazamadım aslında inanılmaz yolculuklu bir haftaydı benim için.

steve mccurry’den bahsetmiştim, ankara cermodern diye.. haftaiçi hiç üşenmedim eheh gittim ankaraya, söyleşiye katıldım, cidden bambaşka bir aurası olan birisi. fotoğraflar hakkında birşey söylenemez sanırım 🙂 konuşması da güzeldi, bambaşka boyutlar katmıştır umarım birilerine 🙂

moodshifters güzel mekanmış, gerçekten beğendim, ankara’ya giden olursa orayı tercih edebilir.

sonra geldim istanbula, bir delinin hatıra defterine gittim. ekşiden sağolsun bana bilet aldıran birisi vardı, onunla buluştuk tanıştık, çok konuşuyor ama ya.. car car car car. allahtan ayrı yerlerden aldık.

oyun hakkında söylenecek birşey var mı? hmm.

önce fotoğraf göndereyim:

gogol’u okumuştum, oyuna da yıllardır gitmek için can atıyordum, ya bilet bulamıyorduk ya da biletin olduğundan haberimiz olmuyordu yoğunluktan.. bir oyuncu sahnede ne kadar devleşebilir? nasıl oyuncu olunur? erdal beşikçioğlu oyuncuysa diğerleri ne? gibi sorulara oyundan çıktıktan sonraki 1 saatlik şok etkisinden sonra cevap verebilirsiniz.

cuma akşamı da hayatımdaki sayılı nefretlik geçen gecelerden birisiydi, bizim bir arkadaşa veda yemeği gibi birşeydi, o da bostancıda dedikodulu meyhane diye bir yerde yapıldı, seçen de bizim gruptan, neyse tamam dedik.
orayı da görmedim, resimlere de bakmadım yoğunluktan.. bir de ne göreyim?! aman allahım..

pavyondan bozma, muhtemelen pavyonun 2-3 gömlek üstü, kızların sanki moda etkinliğine geldiği gibi geldiği, herkesin bir arayış içinde olduğu, iğrenç, leş, paçoz kızların çok olduğu (muhtemelen telefonlarını size verip, fotoğraf çekmenizi isteyerek yazıyorlar) bir mekan.. içinde tuvalet bile 2 tl! tuvalete girdin 2 tl ahahaehaue abi trajikomik.

tibet diye ne idüğü belirsiz, ses desen yok, hiçbirşey yok birisi çıkıyor, öndeki fasıl ekibi demeye bin şahit ister.. çok kötüydü çok, paranızı sokağa atmayın.

benim gibi adam bir de orada, düşünebiliyor musunuz? allahım en kısa zamanda hatay’a gitmeliyim.

çarşamba da birşey yaptım ama ne yaptığımı unuttum. o da böyle atraksiyonlu birşeydi neyse.

mont da alındı, şimdi bir sonraki aşama güzel bir çadır ve tulum 😀 çok heyecanlıyım.

Submit a comment