bullshit

Aşağı kaydır

Bugün gün boyu galatasaray’ın seçimini izledim, ne olacak? bana ne verecek? ne katkısı var? gibi soruları mütemadiyen kendime sordum ama izlemeden edemedim sanırım gerçekten galatasaray’a aşığım, orada olmayı, o havayı solumayı, hayaller kurmayı çok seviyorum.

Başkan olamam tabiki ama en azından üye olabilirim diye düşünüyorum fakat bunun için birisini bulmam gerek fakat aylık aidat ücreti 400 tl civarı, gelirimden 400 tl ona verebilecek miyim zannetmiyorum ama belki ilerde müdür vs olursam mutlaka üye olurum.

Bugün arkadaşımın eşiyle konuştum nedense sabahın köründe beni aramış, uyanır uyanmaz aradım ve yanlış aramış ama konu konuyu açtı, sonra da konu arkadaşımın iş değiştirmesine geldi (bir önceki posttan attığım 2 kişiden birisi)

Dedi ki <cüneyt, sen gidiyorsun diye gidiyor, kararında senin gitmen çok önemli rol oynadı> sonra kendime baktım yahu dedim bu kadar kritik miydi gidişim? ben gidiyorum diye 2 kişi gidiyor, neden? çünkü yapılacak kritik şeyler, pratik zeka, insanlarla iletişim vs gidiyor. Muhtemelen ben de x kişisi olsaydım ve gökhan gidiyor olsaydı ben de giderdim diye düşünüyorum.

Sonra da kendimin buradaki iki yılına baktım, aslında çok zorlanmışım. Otomotiv sektöründen gelme, bir anda deli gibi metrik tanımlamalarının olduğu, ben geldikten sonra bir kişinin gidişi ve onun yaptığı %80 işlerin tarafıma yüklenildiği, ardından yıl sonu toplantısı gibi saçma bir şeyin olduğu ve iyice kamburumun çıktığı bir iş.

Neyse sonuç olarak ben de geriye dönüp baktığımda <gerçekten çok çalışmışsın gökhan> dedim.

Böyle işte, sanırım burak elmas başkan oldu, benim de tuttuğum genç, dinamik birisi. Umarım Galatasaray’a faydalı olur, bıktık bu lisecilerden.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment