ara bölüm

Aşağı kaydır

Geçenlerde yazdım ama şimdi hakkımı yemeyin fakat sürdürülebilir bir yazma aktivitesi olmadı o da kabul.
Yine ve yine aralarda birşeyler birşeyler, o yüzdendir ki elim klavyeye gitmedi sanırım neyse.

Sonunda hastalık olan bölümü atlattık, herşey düzeldi, muhtemelen bu haftasonu da annemi evine bırakacağım. Ondan sonra da herkes kendi hayatına kaldığı yerden (ne kadar devam edebilirse artık) devam edecek.

Evimde yalnız kalmayı gerçekten inanılmaz özledim çok.
Şimdi yanımda annem oturuyor koltukta mesela ama o olmasa şu anda ne yapardım? Muhtemelen arkada saçma sapan bir televizyon kanalı açık olurdu, ben de bilgisayarda birşeylere bakıyor olurdum belki bir müddet sonra da müzik açardım.. sonra da yatağımda yatardım ama çok daha rahat hareket ederdim herhalde.

Şu anda hareketlerimde inanılmaz bir kısıtlama var, yo yo hayır annem kaynaklı değil bu yani kadının bilerek yaptığı birşey değil, ben sadece o daha rahat etsin diye iyice kabuğuma çekildim son birkaç aydır fakat şükür ki geçti gitti.

Bu hafta cuma günü şirkette parti varmış, ne partisi dedim, işte yaza merhaba partisiymiş, yarışmalar olacakmış, içki falan fişmekan.

Ben alışık değilim abi böyle şeylere.. bunca zaman bizim sırtımıza vurdular çalış diye, ne cumartesim vardı ne pazarım vardı fakat o zamanlar da insanlarla çok iletişim halinde olduğumdan dolayı daha sosyaldim burada ise kulaklığım ile aşk yaşıyoruz.

Onu da çok paraya almıştım fakat iyice soyuldu, ona da arada bir üzülüyorum fakat halledeceğiz, sıkıntı yok, herşey sıra ile yavaş yavaş.

Önce evimi değiştirmem gerekli, herşeyden önce.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment