a huge checkpoint.

Aşağı kaydır

Merhabalar efendim,

Şu anda evimde oturmuş çok yüksek ses tool dinliyorum ve tool dinlemeyi ne kadar özlediğimi farkettim çünkü benim için ilk üç grup her zaman bellidir. Bunlar ise tool, pink floyd, camel. Diğerleri ise tamamen temporary peace kıvamında geçer gider. Son zamanlarda camel ağırlıklı dinliyordum ve biraz önce sober açtım ve içimdeki canavar ortaya çıktı denilebilir, neyse.

Sonunda dövmemi seçtim diyebiliriz ve bunun için arşivlerde bulunması maksadıyla aşağıya koyuyorum.

Tool Tattoo Designs For Guys

Ne kadar muhteşem değil mi? gerçekten ve gerçekten aşırı beğendim. Sanırım sağ veya sol koluma yaptıracağım, yani omuzdan dirseğime kadar olan kısımda çünkü dirsekten bileğe kadar olan kısımlar dolu. Bir de tabi ki anneannemle benim fotoğrafımı böyle karikatürize şekilde yapacağım, o da baya güzel olacak. Ah annem gönül koymasa bütün vücudumu yaptıracağım da işte ne yapalım.

Neyse dövme konusundan bahsettim, check.

Bugün güzel telefonlar aldım, bunlardan birisi yeni işimin başlama tarihi falan çok güzel duygularmış bunlar yani mesela direktörüme söyledim bu tarihte gideceğim şirkete kendisi dedi ki ben de geleyim, yalnız olma oralarda hem insanlarla tanıştırırım seni falan.. güzel oldu. insanların sana güvenmesi, seni yalnız bırakmaması güzel şey.

Ailevi bir olay vardı, bir nevi 30 yıllık mevzu denilebilir, o benim üstün çabalarım sonucunda anlaşmaya varıldı, sonunda her şey net olabilecek seviyeye geldi, bu da baya büyük bir şey.

Benim bir tane davam vardı, o da benim lehime sonuçlanmış artık, o konunun da üstünü çizdim. süper oldu.

Kendimi şey gibi hissediyorum üniversite sınavlarına hazırlanırsın da sonra sınav olur biter, ardından da bir boşluğa düşersin ya öyle bir şey, şu anda inanılmaz boşlukta hissediyorum kendimi ama ne bileyim bu arayı da boş değerlendirmemem gerek bence, python veya pbi çalışsam çok güzel olur. bakalım.

İstanbul bu aralar aşırı sıcak ve ben yorgan ile uyuyorum, sanırım bende bir sıkıntı var, optimal sıcaklığı sağlayamıyor vücudum galiba.

Ellerim yani sedeflerim aşırı ama aşırı şekilde kötü, bir kaç gün önce parmaklarımı açamıyordum, açtığım zaman ise yarılıyor ve kanıyordu, bir kaç gündür krem sürüp egzama eldiveni takıyorum biraz toparladı gibi ama kötü bir hastalık, düşmanımın başına gelmesin.

Gerçekten tool’u çok özlemişim, arkada çalıyor da ama bana yetmiyor sanırım kulaklığa geçmem gerek, böyle bangır bangır.

Dövme konusunda anneme bir girizgah yapmam gerekiyor, bir şekilde önceden altyapı yapmalı, ısındırmalıyım. ahaheh en zevkli kısım bu sanırım 😀

Bir şeyler daha yazacaktım ama telefon geldi, araya bir şeyler girdi unuttum neyse, bir dahakine artık.

Tags: / Category: Genel

Submit a comment