35

Aşağı kaydır

selam, naber?
bende iyiyim, teşekkür ederim.

bahsedeceğim birkaç konu var;

1) lütfen artık deniz – sandal bulunca yanına aptal kızı koyup fotoğraf çekmeyin, gerçekten çok anlamsız. bir de kendinize photographer diyorsunuz, “photographer” konusu apayrı birşey yani o konuya değinsem sayfalarca yazmam gerekir sanırım. neyse strobist pek çalışan yok, bizim burada (sapanca) sandal ve kayığı görenler yanına bir kız ve hooop, al sana moda fotoğrafçısı, kafan çok güzelmiş, güle güle kullan. bir de şu fotoğraf olayını kız düşürmek için kullananlar yok mu? aman allahım.. ama neyse herkes kendinden meshuldür.

2) facebook hesabımı lütfen rahat bırakın. telefonuma reset kodu gelmekten gına geldi! artık durmalı veya kim bunun için uğraşıyorsa ve burayı okuyorsa -ki zannetmiyorum- benim facebook şifrem tahmin edilemeyecek kadar uzundur 🙂 30 karakter falan herhalde.

3) ödül törenim güzeldi, biraz harçlığım oldu işte 🙂

not: her ne kadar mehmet turgut’u sevmesem de (yurtdışı kaynaklı fotoğrafları kopyalıyordu) adam konseptli çalışıyor veya fotoğrafa baktığınızda estetik birşeyler mutlaka var, eğer moda fotoğrafçısı olacaksanız biraz feyz alın be kardeşim.
tamam nefret ediyorum mehmet turgut’tan.

bira.fm/97 çok feci türkçe şarkılar çalıyor.

Submit a comment