26

Aşağı kaydır

burçlara inanmaya başlayacam yakında.
oğlak burcu erkeğini nasıl özetlemişler.
inanılmaz!

hayalperestin önde gidenidir. her dakika hayal kurar. morali bozulunca hayal kurar. morali düzelince hayal kurar. o hayallerde mutlu olur. çünkü hayatının normal akışında ona sürekli ters gelen bir şeyler vardır ve default depresiftir.

düşünür. çok düşünür. hep düşünür. hobisi düşünmektir. boş şeyler düşünür. hayatın anlamını düşünür. yerdeki salyangozun kıvrımlarının sayısının mantığını düşünür. sol ayak parmağının gereksizliğini düşünür. akıla gelebilecek her şeyi her saniye düşünür. multi tasking konusunda zaman zaman basarısız olabilir. dolayısıyla karşısındakiler tarafından “sen beni dinlemiyor musun” sorularına veya imalarına maruz kalabilir.

dinlemeyi sever. fikir vermeyi yardımcı olabilmeyi sever. ayarında olduğu sürece tabii ki. sıkılma potansiyeli ilgisi ile fazla değişkenlik gösterir. bu konuda biraz bipolardır.

hep sinirine değinilmiş oğlağın. doğrudur. genelde sinirini absorbe edebilir. edemezse topuklanmalıdır, çünkü aklı başından gitse bile bir şey ona etkili kızmasını hala sağlamaktadır. karşısındakinin canını acıtmak için saldıracaktır sinirlendiğinde. direk böbreklere ve karaciğere çalışır. doğru anda da testislere tekmeyi atmaktan çekinmez. kaçınız.

kızlara bayılır. kızların ona bayılması onu çok etkilemez. bütün kızlar ondan etkilenir zanneder zaten.

birinden hoşlanırsa sıçar. duygularını belli etmedeki büyük handikapı onu darma duman eder. karşındaki onu yanlış anlayabilir. anlamayabilir. duygularını göstermeye çalıştığında kendini tutamayıp, ayarı kaçırıp karşı cinsi kaçırabilir. öbür türlüsü zaten kolaydır. ilgilenmedikerlini ittiği için onlar daha çok gelir.
gözü dışardadır. birini gerçekten seviyorsa kalbi asla başkasının olamaz. imkanı yoktur. ancak başka kızların poposuna bakmayı sürdürecektir. ama bunu azgınlığından değil. arkadaşları ile konuşacak eğlenceli bir konu olsun. tadı yerine gelsin diye yapacaktır.

güven en büyük problemidir. insanlara kolay inanır ama sığ seviyede. limitleri bellidir. özel şeyler konusunda birine güvenebilmesi için seneler seneler geçmesi gerekebilir. buna rağmen soru işaretleri hep olacaktır sadece boyutları değişecektir. tam olarak sadece kendine güvenir.

romantiktir ama belli etmeye korkar. onu zayıf gösterir çünkü bu. buna inanır. romantikten kasıt aşkım bebişim değildir. hayatının roman/film karakterleri gibi olmasına bayılır. sevdiğine sarılırken arkada şarkıları çalsın, o arkasını dönüp giderken, o gelsin elini tutsun denize baksın ister.

huzur en büyük hazinesidir. dünyaya mutlu olmak için gelmiştir ve onu en çok huzurlu olmak mutlu eder. kimseyle bir derdi olmasını sevmez. diplomatik olmayı seçer. kavga gürültü onaları gerer uykusunu kaçırır. sarılmak istediği kişi ona sarılsın.onun bacaklarına yatıp uyusun başka bir şey istemez.

sorunlu denir, ruh hastası denir, ama nedense çevresindekiler bumerang olmaya bayılır.

Submit a comment